/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

نظافت ساختمان

پشت بوم | نظافت ساختمان در همه شهر ها مهسا پسندیده
نمایش پروفایل

 

نظافت ساختمان


تا به حال به یک محیط کار وارد شده اید؟ کثیف بودن شما را از آن محل دور کرده و فراری می دهد. نظافت منزل و محل کار همیشه باعث شادی فوق العاده و افزایش روحیه افراد در آن محل می شود. توان فعالیت، فرح بخشی را بالا می برد. در نظافت منزل به مواردی زیر پرداخته می شود. 

•    غبار روبی و گرد گیری
•    جاروبرقی و تمیز کردن کف
•    تخلیه زباله 

 

 

تمیز کردن سرویس‌های بهداشتی و حمام اگر منزل مبله باشد برخی خدمات دیگر نیز به آن اضافه می شود. این خدمات عبارتند از گردگیری مبلمان و وسایل و تمیز کردن پنجره ها و آینه ها نیز معمولاً بخشی از کار است.

 

نحوه پیدا کردن متخصصین نظافت ساختمان


ما در پشت بوم، یک پل ارتباطی بین متخصصین و کارفرمایان هستیم. در این پلتفرم تلاش می شود سریع ترین راهکار پیدا کردن یک متخصص در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد. روش کار به این صورت است که پس از انتخاب محل زندگی خود، بر مبنای رتبه ای که از طرف مشتریان و تیم پشتیبانی پشت بوم به متخصص داده شده است، لیستی از آنها ارائه می شود. این در حالی است که تقریبا در تمام پلتفرم های موجود حق انتخاب مستقیم از شما گرفته شده است.

انواع خدمات نظافت چیست؟

انواع خدمات نظافتی که می تواند از سمت متخصصین به مشتریان ارائه داده شود شامل 7 دسته خدمات متداول نظافتی زیر است.

1.    خدمات نظافت منازل
2.    خدمات نظافت تجاری
3.    خدمات نظافت سرایداری
4.    خدمات لباسشویی و خشک شویی
5.    خدمات ضد عفونی
6.    خدمات نظافت فضای سبز.
7.    خدمات شستشوی تحت فشار

 

نتیجه گیری


اگر به دنبال بهترین متخصص هستید و می خواهید کار شما را به نحو احسن انجام دهند، بهتر است به سایت ما رجوع کنید. و اگر متخصصی هستید که کار خود را به خوبی انجام میدهید و به دنبال رشد خود در بین سایر رقبا هستید، با توجه به کیفیت خدمات انجام شده توسط شما و نمرات داده شده از طرف کارفرما در پلتفرم تخصصی پشت بوم بهترین ها را برای خود رقم بزنید.