/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

سمساری

سمساری چیست


تا کنون پیش آمده به یک کالای استوک (دست دوم) نیاز داشته باشید یا یک کالای استفاده شده اضافه در خانه داشته اید و می خواسته اید آن را بفروشید. سمساری مکانی است که می توانید به خرید و یا فروش کالاهای دست دوم بپردازید. 
کالای های استوک موجود در سمساری، افت قیمت خود را کرده اند و می تواند در عین سالم و تمیز بودن، قیمت های مناسبی داشته باشند.

انواع سمساری


سمساری های سنتی در شکل های نوین به بازار آنلاین روی آورده اند. سمساری های آنلاین در حال رشد هستند و کاربران نیز از سمساری آنلاین ها استقبال کرده اند. شما بر خلاف سمساری های قدیمی به راحتی می توانید اجناس را به صورت آنلاین مشاهده کرده و قیمت آن ها را ببینید. پس از انتخاب با مراجعه به مکان و یا ارسال کالای شما درب منزل، آن را دریافت کنید. 
یکی از وظایف سمسار قیمت گذاری روی محصولات است و این به تخصص نیاز دارد. ما باور داریم زمان ارزشمند ترین کالای موجود در جهان است و در پشت بوم سعی می کنیم زمان کاربران خود را ذخیره کنیم. در پشت بوم ما این افراد مجرب را به شما معرفی می کنیم. با یک جستجوی ساده می توانید سمساری های تهران، اصفهان، شیراز و ... و حتی شهر خود را پیدا کنید و به سرعت با وی ارتباط برقرار کنید.