لازم نیست

متخصصین پشت بوم در حوزه ایزوگام


ایزوگام

ایزوگام بخاطر داشتن خاصیت الاستیکی، سبکی و ضد آب بودن به یکی از بهترین انتخاب ها برای عایق بندی در ایران تبدیل شده است. در پی نفوذ آب به ساختمان و خانه شاهد وارد شدن آسیب‌های جدی به ساختمان مانند کپک و پوسیدگی و هجوم حشرات هستیم.

ایزوگام چیست


ایزوگام بخاطر داشتن خاصیت الاستیکی، سبکی و ضد آب بودن به یکی از بهترین انتخاب ها برای عایق بندی در ایران تبدیل شده است. در پی نفوذ آب به ساختمان و خانه شاهد وارد شدن آسیب‌های جدی به ساختمان مانند کپک و پوسیدگی و هجوم حشرات هستیم. به همین خاطر است که برای جلوگیری از این مشکلات و افزایش کارایی، ایزوگام‌ها را چند لایه می‌سازند. 
یکی دیگر از ویژگی های مهم ایزوگام که آنها به یک محصول پرفروش تبدیل کرده، مقاومت در برابر اشعه فرابنفش خورشید است که باعث می شود در فصل تابستان گرمای کمتری جذب ساختمان شود. در نتیجه این موضوع، محیط داخل ساختمان خنک مانده و به سیستم های خنک کننده نیز فشار کمتری خواهد آمد. از آن جا که کشور ما دارای آب و هوایی گرم و خشک است، عموما ایزوگام برای عایق بندی و محافظت از ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

مصارف مختلف ایزوگام


ایزوگام بخاطر سبکی و مقاومت زیاد خود به تنهایی یک عایق رطوبتی کامل محسوب می شود که برای مصارف مختلفی مانند عایق کاری ساختمان ها، استخرها، پشت‌بام‌ها، مخازن آب، کانال‌های آبیاری، تونل‌ها، سرویس‌های بهداشتی، سردخانه‌ها، پل‌های هوایی، سدها، باند فرودگاه پارکینگ‌های طبقاتی لوله‌های آب، گاز و نفت، دامداری‌ها، مرغداری‌ها و… استفاده می‌شود.

متخصص و یا استادکار ایزوگام


اگر ایزوگام استخر یا ساختمان به صورت غیر استاندارد توسط افراد مبتدی انجام شود، یا از ایزوگام های بی کیفیت و ارزان استفاده شود، با گذر زمان شاهد بروز مشکلات متعددی مانند تخریب قسمت هایی از ساختمان خواهید بود. این مورد می تواند باعث به بار آمدن خسارات زیادی به شما شود. 
این حق شماست تا با خیالی آسوده کار خود را به افراد متعهد و با تجربه بسپارید. به همین خاطر گروه "پشت بوم" بهترین برندهای ایزوگام و ماهرترین عایق کاران کشور را شناسایی کرده تا پروسه جستجوی و انتخاب استادکاران ماهر توسط شما به سریعترین شکل ممکن انجام شود. 
 

توسعه هوش تجاری کارا

021-8810-8635

آدرس :

تهران ، شمیرانات ، بخش مرکزی ، شهر تجریش ، محله باغ فردوس ، خیابان شهید ابولفضل آقا بزرگی ، خیابان شهید مرتضی فیاضی ، پلاک 51 مجتمع تجاری داریوش ، بلوک C طبقه سوم واحد 8