/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

کلید سازی

پشت بوم | کلید سازی در همه شهر ها جبار نصیری
نمایش پروفایل
پشت بوم | کلید سازی در همه شهر ها ‌اقای داوود
نمایش پروفایل
پشت بوم | کلید سازی در همه شهر ها سعید رادمنش
نمایش پروفایل

کلید سازی


بارها شده که برای ساخت یک کلید از روی کلید دیگر به کلیدسازی مراجعه کرده باشید. شاید هم برایتان پیش آمده باشد پشت در بسته ای بدون کلید مانده باشید و به کلید ساز در محل نیاز داشتید. کلیدسازهای سیار این خدمات را به درستی و با بهترین شکل ممکن انجام می دهند. اما نکاتی در مورد امنیت است که باید در انتخاب یک کلیدساز مطمئن رعایت شود. 

خطرات استفاده از کلیدساز نامطمئن


شاید یک شخص آموزش کلیدسازی دیده باشد، اما بدون جواز کسب به کلیدسازی سیار پرداخته و به فعالیت مشغول شده است. این افراد می توانند امنیت خانه شما را به مخاطره بیندازند. چرا که آنها علاوه بر دانستن مکان و محل زندگی شما، کلید منزل شما را نیز در اختیار دارند. این افراد شغل خود را کلیدسازی معرفی می کنند؛ این در حالی است که می توانند افرادی کلاه بردار باشند که از راه دزدی امرار معاش می کنند.

چگونه یک کلیدساز حرفه ای پیدا کنیم؟


پیدا کردن یک کلید ساز حرفه ای کار بسیار دشواری است. علاوه بر پیدا کردن آن باید به این تشخیص برسیم که این فرد مطمئن است یا خیر. برای کار با یک کلیدساز باید در ابتدا جواز کسب کلیدسازی او را را بررسی کنید. همچنین برای شناخت این افراد نیز می توانید به دستگاه های مدرنی که برای ساخت انواع کلید ها استفاده می کنند نگاهی بیندازید و به رزومه وی آشنا شوید. 
ما در پشت بوم تلاش کرده ایم با بررسی جواز کسب و فعالیت های کلیدسازها آنها را رتبه بندی کنیم و در سریع ترین زمان ممکن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. لازم به ذکر است در پشت بوم می توانید سایر متخصصین حوزه ساختمانی را بیابید و از آنها برای پروژه های ساختمانی خود کمک بگیرید.