/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

کفسابی

کفسابی چیست؟


همانطور که از اسم کفسابی مشخص است، سایش کف ساختمان برای برداشتن لایه آسیب دیده رویی را کف سابی می نامند. این فرایند زمانی انجام می شود که کف شما از سنگ یا چوب باشد. برداشتن این لایه به سیقلی شدن و نو شدن کف ساختمان شما کمک می کند. این عمل را با دستگاه های کفسابی جدید انجام میدهند. با انجام این کار باعث می شوید ساختمان شما حس تازه تری به خود بگیرد.
در مواردی دیده شده است که بعضی از افراد کفسابی با سنگ فرز و مینی سنگ انجام میدهند. این عمل خروجی جذابی در پی ندارد و کاری اصولی نخواهد بود هر چند که قیمت کفسابی سنگ شما را کاهش دهد.

انواع کفسابی و ساب زنی


روش های متفاوتی برای کف سابی انواع متفاوت سطوح وجود دارد. ما در اینجا به سطوح مختلف اشاره می کنیم.

  • کفسابی چوب
  • کفسابی سرامیک 
  • کفسابی موزاییک 
  • کفسابی سنگ

همانطور که میدانید هر کدام از این موارد تخصص های کاملا متفاوتی است. به عنوان مثال فقط برای کفسابی موزاییک، مدل های مختلفی مانند کفسابی موزاییک طرح دار، ساده و گرانیتی است که هرکدام روش کفسابی متفاوتی دارد. 

چگونه یک استادکار خوب کفسابی پیدا کنیم؟


کف سابی از کهنگی سطوح سخت کم کرده و به زیبایی آنها و نو شدن آن سطوح کمک می کند. بعضی از افراد با در اختیار داشتن دستگاه هایی ادعا می کنند که کفسابی انجام می دهند. اما بدون تجربه و مهارت، این دستگاه ها به آنها کمکی نمی کند. کفسابی خانه و ساختمان های اداری به کمک افراد با تجربه امکان پذیر است. یک متخصص باید به کفسابی تمامی سطوح آشنا باشد. 
ما در پشت بوم با تکیه بر این باور که زمان، یک موهبت ارزشمند تر از طلاست، تلاش کرده ایم متخصصین حوزه ساختمانی را به سریع ترین زمان ممکن در اختیار کاربران خود قرار دهیم. پس با جستجوی عبارت "کفسابی" در سایت می توانید لیستی از بهترین متخصصین آن حوزه را در شهر خودتان در اختیار داشته باشید.