/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

نورپردازی

پشت بوم | نورپردازی در همه شهر ها قاسم فولادی
نمایش پروفایل
پشت بوم | نورپردازی در همه شهر ها اميد حسيني
نمایش پروفایل

نورپردازی ساختمان یک تخصص بسیار ضروری در ساختمان سازی مدرن است. یک متخصص نور، وظیفه نصب، آزمایش و اصلاح سیستم های روشنایی را بر عهده دارد. بسیاری از متخصصان نور تخصص های متفاوتی دارند، که به اجرای استاندارد تر و کیفیت بالاتر نور در فضاهای مختلف کمک می کند. 
برخی از متخصصین نورپردازی ساختمان به صورت کلی به تخصص های زیر تثسیم بندی می شوند :
•    متخصص نورپردازی ساختمان
•    متخصص نورپردازی اتاق خواب
•    متخصص نورپردازی کناف و سقف (آشپزخانه و اتاق نشیمن)
•    متخصصین محیط خارجی ساختمان
درست است می توان به متخصصین نورپردازیساختمان برای بخش های یک ساختمان رجوع کرد، اما بخش های دیگری نیز خارج از ساختمان نیز وجود دارد که ایشان توان انجام آن را دارند.
در پشت بوم دسترسی سریع و راحت به متخصصین به صورت مستقیم مد نظر قرار گرفته شده است. این امر انتخاب را برای نیازمندان به متخصصین هر بخش سریع و راحت تر کرده است.

نورپردازی باغ و باغچه


بسیاری از محیط های ویلایی نیاز به نورپردازی بخش خارجی (حیاط) نیز دارند. اگر در حیاط این محیط ها باغ و یا باغچه ای وجود داشته باشد بهتر است با یک متخصص نورپردازی که می تواند به شما مشاوره دهد، کار کنید. این متخصص کمک می کند تا چالش های این بخش که شامل مواردی همچون زیبایی ظاهری، میزان روشنایی در شب، نور مناسب در روز های بارانی و ... است را پشت سر بگذارید.

نورپردازی پله های ساختمان و حیاط


پله ها همیشه جای خطرناکی هستند. این خطر برای افراد مسن دوچندان است. به همین دلیل داشتن نور کافی پله ها کمک می کند تا میزان آسیب های عبور سالمندان از پله ها کاهش پیدا کند. از سوی دیگر، نورپردازی پله ها باعث زیبایی محیط به شکل بسیار فزاینده ای می شود. پس این زیبایی را از دست ندهید.

نورپردازی نمای ساختمان


نورپردازی نمای ساختمان بخش دیگری است که می تواند یکی از جاذبه های نما در دل تاریکی شب باشد. یک متخصص نورپردازی نمای ساختمان در هنگام طراحی، تمامی جوانب کار را سنجیده و زیباترین و مناسب ترین نورپردازی را به شما پیشنهاد می دهد.
برای دسترسی سریع تر به متخصصین نورپردازی با پشت بوم همراه باشید.