/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

نصب پرده

پشت بوم | نصب پرده در همه شهر ها ‌ علی پور
نمایش پروفایل
پشت بوم | نصب پرده در همه شهر ها ‌ توکلی
نمایش پروفایل
پشت بوم | نصب پرده در همه شهر ها ‌ صدر
نمایش پروفایل

مقدمه


نصب پرده فضای داخلی هر ساختمان را دچار تحول می کند. تحولی که در آن زیبایی، تنوع رنگ، بافت و ... به داشته های آن مکان اضافه می گردد. اما موضوع مهمی که همیشه خانواده ها، مخصوصا خانم ها را ناراضی می کند، مشکلاتی است که در پایان کار به وجود می آید. این مشکلات عمدتا یا سر دوخت است یا سر نصب و آویز پرده. در چنین مواقعی است که عدم داشتن تخصص در نصب پرده نمایان می شود.
از همین رو پشت بوم که یکی از پیشگامان عرصه معرفی متخصصین حوزه کارهای ساختمانی در فضای اینترنت است، با ایجاد بستری برای تمامی متخصصان نصب پرده در سراسر کشور، دسترسی به آنان را راحت کرده است. بنابراین شما می توانید از هر کجای کشور وارد سایت شده و نصاب پرده را جستجو کنید و نیازتان را برطرف سازید.  

نصب پرده


همانطور که پیشتر هم گفته شد یکی از اقلامی که زینت بخش ساختمان هاست، پرده است. پرده ها نیز انواع مختلفی دارند که به فراخور مدلشان در نصب تفاوت هایی دارد. به عنوان مثال در نصب پرده جدید از متریال هایی استفاده می شود که زیر پوشش پرده مخفی شوند (البته در مدل هایی عامدانه قاب نمایان است). همچنین نصب پرده های سقفی و نصب پرده های قدیمی دارای ظرافت هایی هستند که کمک گرفتن از نصاب متخصص را الزامی می کند.

انواع پرده ها


پرده ها عموما به دو شکل خانگی و اداری تقسیم می شوند و هر کدام مصارف مربوط به خود را دارند. اما نکته مشابه بین آنها نصب دقیق و درست آنهاست. چنان که اگر پرده کرکره ای یا پرده پانچ داشته باشید، باید از استاندارد نصب برخوردار باشند. یعنی پرده کرکره ای حتما باید روان و راحت و پرده پانچ حریری چین های یکسان و لختی مناسب را دارا باشد. و این موضوع زمانی محقق می شود که شما از متخصص این کار استفاده کنید.