/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

نصب آنتن

پشت بوم | نصب آنتن در همه شهر ها قاسم فولادی
نمایش پروفایل
پشت بوم | نصب آنتن در همه شهر ها حسین براتی
نمایش پروفایل
پشت بوم | نصب آنتن در همه شهر ها مهدی دارونی
نمایش پروفایل

مقدمه


نصب آنتن و داشتن تصویر شفاف و با کیفیت در زمان های نه چندان دور یکی از مشغله های خانواده ها بود. مخصوصا اگر برنامه ای جذاب پخش می شد. امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی و صنعت دیجیتال این موضوع تا حدود زیادی برطرف شده است. اما همچنان با توجه به شرایط مختلف عده ای از مردم در نصب آنتن دچار مسئله هستند. در چنین شرایطی پیشنهاد می شود بجای اتلاف زمان بر سر کلنجار رفتن با آنتن، از نصاب آنتن قوی کمک بگیرید که تخصص این حوزه را دارد.
سایت پشت بوم نیز یکی از پیشگامان معرفی افراد فنی و متخصص در حوزه های کار ساختمانی است که می توانید در صورت نیاز به آن مراجعه کنید. تنها کافیست شما به سایت رجوع کرده و واژه "نصب آنتن" را جستجو کنید تا شماره تماس استادکار حاضر در شهر یا روستای تان را داشته باشید. لازم به ذکر است این دسترسی به افراد متخصص در تمامی حوزه های کاری ساختمان برای شما فراهم شده است.

نصب آنتن


آنتن ها عموما به دو شکل عادی و برقی تولید می شوند که هر کدام شیوه استفاده خود را دارند. البته نصب آنتن ظرافت هایی دارد که رعایت آنها می تواند خروجی کار را کامل کند. مثلا در برخی مواقع سیم کشی های توکار آنتن، با سیم کشی های برق فاصله نزدیکی دارد که باعث ایجاد نویز تصویر و حتی عدم دریافت تصویر می شود. یا در مواقعی سیم های آنتن با توجه به موقعیت های مکانی نیازی به استفاده از دو رشته ندارد. یعنی شما کافیست سیم مسی را به فیش وصل کنید و سیم افشان را قطع کنید تا تصویری واضح داشته باشید.
لازم به ذکر است که اگر امروزه از تلویزیون های قدیمی استفاده می کنید، حتما به یک دستگاه دیجیتال نیاز دارید تا علاوه بر تصویری با وضوح اچ دی از تمامی شبکه های ارائه شده در این بستر بهره مند شوید. نهایتا واضح است که علیرغم باور عموم حتی نصب آنتن هم کار تخصصی است که باید به دست اهل فن سپرده شود.