/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

قالیشویی

پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی سیما
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی ماندگار
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی سیمرغ
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی سیروان
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی رویال
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی امیر
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی زاگرس
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی آقاجون
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها قالیشویی صداقت
نمایش پروفایل
پشت بوم | قالیشویی در همه شهر ها آقای مختاری
نمایش پروفایل

قالیشویی چیست؟


قالیشویی بخشی جدا نشدنی در فرهنگ ایرانی است چرا که فرش در فرهنگ ما ریشه عمیقی دارد. از آنجایی که جارو کشیدن یا کوبیدن منظم فرش ها در خانه ممکن است در نگاه اول کثیفی های درشت را از بین ببرد، اما فرش ها با این روش از نظر بهداشتی تمیز نمی شوند. جاروبرقی لایه بالایی گرد و غبار، ماسه و سایر آلودگی ها را از بین می برد. اگر دوباره فرش را تکان دهید، به زودی متوجه خواهید شد که هنوز مقداری کثیفی در لایه های زیرین پنهان شده است. تار و پود قسمت هایی هستند که تمیز کردن آنها در خانه خیلی راحت نیست. 
از طرفی باید بدانید هر مدل فرش نیاز به ماده تمیز کننده متفاوتی دارد. بافتنی های بافته شده برای حفظ رنگ در هنگام شست شو نیاز به تخصص دارد. یک قالیشویی با داشتن جدیدترین دستگاه ها، ضمن استفاده از ماده شوینده مناسب فرش، شیوه صحیحی برای خشک کردن قالی و فرش شما استفاده می کنند. پس به خدمات ارائه شده در قالیشویی توجه کنید.

چرا به قالیشویی نیاز داریم؟


جدای از تفاوت در نگهداری و نظافت فرش، عوامل دیگری نیز وجود دارد که نظافت فرش در منزل را برای شما دشوار می کند. با فرض اینکه توانستید فرش را در منزل بشویید، فرش پس از شستن باید خشک شود و در ساختمان جایی برای این کار تعبیه نشده و ممکن است به بافت فرش آسیب وارد شود. همچنین بسیاری از افراد برای شستن اثاثیه یا فرش، محصولات ضعیفی مانند پودر شوینده، برای شستشوی فرش خریداری می کنند. با این حال، برای مراقبت از سطوح گران قیمت و مبلمان روکش شده و همچنین جلوگیری از تغییر رنگ باید از تمیز کننده های ضعیف و شیوه نظافت نامناسب جلوگیری کنید.

به چه نکاتی برای انتخاب قالیشویی باید توجه کنیم؟


اولین نکته توجه به داشتن جواز قالیشویی است. در مرحله بعد به مواد شوینده ای که آنها برای شستشوی فرش شما استفاده می کنند. سپس باید به دستگاه های خشک کن قالیشویی نگاهی بیندازید و در نهایت قیمت قالیشویی است که باید مد نظر تمام کاربران قرار بگیرد.
اما در پشت بوم ما از معتبرترین قالیشویی های منطقه شما لیستی تهیه می کنیم و با یک جستجوی ساده در سایت می توانید با دریافت راه ارتباطی با آنها تماس حاصل فرمایید.
 

نکات مهمی که در خصوص قالیشویی باید بدانید مهمترین نکات قالیشویی

قالیشویی