/* یکتا نت */
در حال بارگذاری پشت بوم ...
شهر :

همه شهر ها

مهارت :

شیشه‌ بری

پشت بوم | شیشه‌ بری در همه شهر ها بزرگمهر بزرگمهر
نمایش پروفایل
پشت بوم | شیشه‌ بری در همه شهر ها قاسم اخوان
نمایش پروفایل
پشت بوم | شیشه‌ بری در همه شهر ها رضا رنجبر
نمایش پروفایل
پشت بوم | شیشه‌ بری در همه شهر ها فروش و تعمیر درب شیشه میرال
نمایش پروفایل
پشت بوم | شیشه‌ بری در همه شهر ها آقای داوری
نمایش پروفایل

شیشه‌ بری چیست؟


اگر بخواهیم شیشه بری را تعریف کنیم می توانیم از جمله زیر استفاده کنیم.
شیشه بری روشی برای تضعیف ساختار شیشه در امتداد یک خط است که می تواند با اعمال نیروی کنترل شده شکسته شود. این عمل شیشه را به دو بخش در امتداد خط جدا کننده یا شکاف تقسیم می کند. صرف نظر از کاربرد، شیشه بری چه برای مصارف صنعتی و چه برای مصارف خانگی یکسان است. تغییرات شیوه برش شیشه و انتخاب ابزار شیشه بری مناسب، با توجه به اندازه ورق شیشه و ضخامت آن مشخص می شود. 

خطرات شغل شیشه بری


شغل شیشه بری خطراتی زیادی مانند بریده شدن و شکاف پوست را به همراه دارد. یک فرد برای این که از حوادث شیشه بری در امان باشد باید آموزش دیده باشد. این آموزش شیشه بری نه اینکه از این خطرات جلوگیری کند، فقط احتمال وقوع آن ها را کاهش می دهد.

مزایای استخدام شیشه بر حرفه ای


وقتی یک شیشه بر ماهر و با تجربه را برای نصب و برش شیشه های ساختمان خود انتخاب می کنید، ضمن اینکه دور ریز شیشه را تا حد ممکن کاهش می دهید، کمک کرده اید که کار شما با سرعت بیشتری انجام شود. همچنین استفاده از این افراد کمک می کند همه این مراحل در امنیت کامل برای استادکار و افرادی که در محل وجود دارند انجام شود.

چگونه یک شیشه بری مناسب پیدا کنیم؟


پیدا کردن فردی که فقط با ابزار های شیشه بری آشنا باشد و خود را به عنوان شیشه بر معرفی کند، بسیار راحت است. اما پیدا کردن افراد با تجربه کاری است که زمان زیادی نیاز دارد. 
ما باور داریم که زمان بسیار مهم است! به همین دلیل در پشت بوم تلاش خود را کرده ایم که پیدا کردن متخصصین حرفه ای را سرعت بخشیم. پس با جستجوی عبارت "شیشه بری" در پشت بوم می توانید بهترین استادکاران شیشه بری در ایران را پیدا کرده و با آنها تماس بگیرید.