لازم نیست
021 8810 8635
درباره ما

هدف ما در پشت بوم این است که به ساخت پشت بام هایی مقاوم و کاربردی کمک کنیم. به همین خاطر در اولین گام سراغ مهم ترین محصول مرتبط باپشت بام ها رفتیم، تا محصول ایزوگام و خدمات نصب آن را ارائه کنیم. ما می خواهیم با دسترسی به برندهای متنوع ایزوگام و همینطور بهترین متخصصین نصب، کار را برای اجرای پروژه ها آسان کنیم. محصولات ایزوگام بدون واسطه در پشت بوم قابل خریداری هستند به همین دلیل قیمت در کارخانه لحاظ می شود که صرفه اقتصادی بالایی خواهد داشت. همچنین متخصصین نصبی که از طریق پشت بوم محصول تهیه میکنند، علاوه بر تهیه با صرفه محصول، از معرفی پروژه های نصب توسط این سایت نفع خواهند برد. هدف ما همکاری بلند مدت بر اساس تامین کالای با کیفیت و با بهترین قیمت برای خریداران ایزوگام و متخصصین نصب می باشد.

خرید بدون واسطه ایزوگام از درب کارخانه

پشت بوم با همکاری کارخانه های تولیدی با خط تولید مدرن، تیم مدیریت و کادر فروش حرفه ای، انواع عایق (درجه های کیفی مختلف) را تولید و به تمام کشور ارسال می کند. همچنین پشت بوم با ایجاد فرآیند خرید آنلاین و تامین مستقیم انواع ایزوگام از چرخه تولید ، در تلاش است تا انواع ایزوگام را با قیمت واقعی، کیفیت اصلی و در اسرع وقت به دست مشتریان عزیز برساند، ما به کمک گروهی متخصص و با تجربه در تلاشیم تا تمامی اطلاعات لازم جهت خرید محصولات را در اختیار شما قراردهیم.

توسعه هوش تجاری کارا

021-8810-8635

آدرس :

تهران ، شمیرانات ، بخش مرکزی ، شهر تجریش ، محله باغ فردوس ، خیابان شهید ابولفضل آقا بزرگی ، خیابان شهید مرتضی فیاضی ، پلاک 51 مجتمع تجاری داریوش ، بلوک C طبقه سوم واحد 8

021 8810 8635 دریافت مشاوره رایگان